alternative
Sopranice Ti™

Przedstawiamy rodzinę laserów Sopranice Ti

Przełomowa platforma do usuwania włosów, która łączy w sobie najwyższą funkcjonalność z niezrównanym komfortem. Dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia zabiegi są teraz znacznie szybsze i bezbolesne oferując znacznie ulepszone rozwiązanie zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy. Sopranice Ti wykorzystuje zalety trzech długości fal gwarantując niezrównaną skutecznośc, a wodne chłodzenie wpływa na wysoki komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

Potrójna długość fali

Wyposażony w wyjątkową technologię Sopranice łączy trzy najskuteczniejsze długości fal lasera w jednym aplikatorze, jednocześnie kierując je na różne głębokości tkanek i struktury anatomiczne w mieszku włosowym. Oznacza to jednoczesne działanie lasera na różne warstwy skóry, co prowadzi do znacznie skuteczniejszego leczenia, a sktóra dłużej pozostaje pozbawiona włosów.

1ALEX - 755nm
Długość fali aleksandrytu poprawia wchłanianie potężnej energii przez chromofor melaniny, dzięki czemu idealnie nadaje się do szerokiej gamy kolorów i typów włosów, zwłaszcza jasnych i cienkich. Przy zwiększonej penetracji powierzchniowej, długość fali 755 nm celuje w wybrzuszenie mieszka włosowego i jest szczególnie skuteczna w przypadku włosów osadzonych na powierzchni.
810 nm to klasyczna długość fali do usuwania włosów, oferująca głęboką penetrację mieszka włosowego z wysoką mocą i szybką powtarzalnością oraz dużym rozmiarem plamki dla szybszych zabiegów. Melanina w mniejszym stopniu absorbuje gługość 810 nm, dzięki czemu jest bezpieczniejsza dla ciemniejszych typów skóry. Jej zdolność do głębokiej penetracji działa na wybrzuszenie i cebulkę mieszka włosowego, podczas gdy umiarkowana penetracja tkanki sprawia, że idealnie nadaje się do zabiegów na ręce, nogi, policzki i podbródek.
Długość fali YAG 1064 nm charakteryzuje się mniejszą przyswajalnością melaniny, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla ciemniejszych typów skóry. 1064 nm zapewnia również najgłębszą penetrację mieszka włosowego, dzięki czemu celuje w cebulkę i brodawki, jednocześnie głęboko penetrując osadzone włosy w obszarach takich jak skóra głowy, pachy i okolice łonowe. Wraz z wyższą absorpcją wody generującą wyższą temperaturę, włączenie długości fali 1064 nm zwiększa profil termiczny całego zabiegu, prowadząc do bardzo skutecznego usuwania włosów i lepszych wyników.
alternative

Dla wszystkich fototypów skóry

Sopranice wykorzystuje technologię SHRplus™, jedyną sprawdzoną klinicznie metodę depilacji laserowej, która jest praktycznie bezbolesna, a także najbezpieczniejsza dla wszystkich typów skóry, w tym ciemnych. Unikalna metoda stopniowego ogrzewania i dostarczania pojedynczego impulsu skutecznie uszkadza mieszek włosowy i opóźnia ponowny wzrost, jednocześnie zapobiegając uszkodzeniom otaczającej tkanki. Zabieg ten można wykonywać o każdej porze roku, dobrze działa na opaloną skórę, jednocześnie dbając o to, aby po zabiegu ekspozycja na słońce nie pozostawiła śladów.

Chłodzenie UltraFreez

Zaawansowana technologia, która w sposób ciągły chłodzi skórę i umożliwia regulację temperatury przez cały czas trwania zabiegu. Zimna końcówka aplikatora minimalizuje ryzyko powikłań powstałych na naskórku, jednocześnie utrzymując ciepło w skórze właściwej, gdzie znajdują się mieszki włosowe. Temperatura pozostaje pod kontrolą, co wpływa na wydajność diody. Pacjenci mogą teraz cieszyć się całkowicie bezbolesnym, chłodnym i komfortowym uczuciem podczas całej sesji.

alternative
alternative

Funkcjonalność

Wyposażony w nowy, o wysokiej rozdzielczości ekran z wbudowanymi ustawieniami parametrów pracy. Użytkownicy mogą cieszyć się bardziej intuicyjną i przyjazną pracą.