alternative
Sopranice Ti™

Przedstawiamy rodzinę laserów Sopranice Ti

Przełomowa platforma do usuwania włosów, która łączy w sobie najwyższą funkcjonalność z niezrównanym komfortem. Dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia zabiegi są teraz znacznie szybsze i bezbolesne oferując znacznie ulepszone rozwiązanie zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy. Sopranice Ti wykorzystuje zalety trzech długości fal gwarantując niezrównaną skutecznośc, a wodne chłodzenie wpływa na wysoki komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

Potrójna długość fali

Wyposażony w wyjątkową technologię Sopranice łączy trzy najskuteczniejsze długości fal lasera w jednym aplikatorze, jednocześnie kierując je na różne głębokości tkanek i struktury anatomiczne w mieszku włosowym. Oznacza to jednoczesne działanie lasera na różne warstwy skóry, co prowadzi do znacznie skuteczniejszego leczenia, a sktóra dłużej pozostaje pozbawiona włosów.

1ALEX - 755nm
Długość fali aleksandrytu poprawia wchłanianie potężnej energii przez chromofor melaniny, dzięki czemu idealnie nadaje się do szerokiej gamy kolorów i typów włosów, zwłaszcza jasnych i cienkich. Przy zwiększonej penetracji powierzchniowej, długość fali 755 nm celuje w wybrzuszenie mieszka włosowego i jest szczególnie skuteczna w przypadku włosów osadzonych na powierzchni.
810 nm to klasyczna długość fali do usuwania włosów, oferująca głęboką penetrację mieszka włosowego z wysoką mocą i szybką powtarzalnością oraz dużym rozmiarem plamki dla szybszych zabiegów. Melanina w mniejszym stopniu absorbuje gługość 810 nm, dzięki czemu jest bezpieczniejsza dla ciemniejszych typów skóry. Jej zdolność do głębokiej penetracji działa na wybrzuszenie i cebulkę mieszka włosowego, podczas gdy umiarkowana penetracja tkanki sprawia, że idealnie nadaje się do zabiegów na ręce, nogi, policzki i podbródek.
Długość fali YAG 1064 nm charakteryzuje się mniejszą przyswajalnością melaniny, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla ciemniejszych typów skóry. 1064 nm zapewnia również najgłębszą penetrację mieszka włosowego, dzięki czemu celuje w cebulkę i brodawki, jednocześnie głęboko penetrując osadzone włosy w obszarach takich jak skóra głowy, pachy i okolice łonowe. Wraz z wyższą absorpcją wody generującą wyższą temperaturę, włączenie długości fali 1064 nm zwiększa profil termiczny całego zabiegu, prowadząc do bardzo skutecznego usuwania włosów i lepszych wyników.
alternative

Dla wszystkich fototypów skóry

Sopranice wykorzystuje technologię SHRplus™, jedyną sprawdzoną klinicznie metodę depilacji laserowej, która jest praktycznie bezbolesna, a także najbezpieczniejsza dla wszystkich typów skóry, w tym ciemnych. Unikalna metoda stopniowego ogrzewania i dostarczania pojedynczego impulsu skutecznie uszkadza mieszek włosowy i opóźnia ponowny wzrost, jednocześnie zapobiegając uszkodzeniom otaczającej tkanki. Zabieg ten można wykonywać o każdej porze roku, dobrze działa na opaloną skórę, jednocześnie dbając o to, aby po zabiegu ekspozycja na słońce nie pozostawiła śladów.

Chłodzenie UltraFreez

Zaawansowana technologia, która w sposób ciągły chłodzi skórę i umożliwia regulację temperatury przez cały czas trwania zabiegu. Zimna końcówka aplikatora minimalizuje ryzyko powikłań powstałych na naskórku, jednocześnie utrzymując ciepło w skórze właściwej, gdzie znajdują się mieszki włosowe. Temperatura pozostaje pod kontrolą, co wpływa na wydajność diody. Pacjenci mogą teraz cieszyć się całkowicie bezbolesnym, chłodnym i komfortowym uczuciem podczas całej sesji.

alternative
alternative

Funkcjonalność

Wyposażony w nowy, o wysokiej rozdzielczości ekran z wbudowanymi ustawieniami parametrów pracy. Użytkownicy mogą cieszyć się bardziej intuicyjną i przyjazną pracą.

Dwie głowice zabiegowe

Sopranice Ti Duo to wersja zawierająca dwa złącza, które umożliwiają podłączenie do platformy w dowolnym momencie dwóch różnych aplikatorów. Cecha ta pozwala na większą elastyczność, jednocześnie eliminując czas spędzany na zmianie aplikatorów podczas zabiegów.

alternative
alternative

Wyjątkowo duży rozmiar pola zabiegowego

Sopranice Ti Duo wyposażony w nowy unikalny i wydajny aplikator z dużą powierzchnią pola zabiegowego 4,2 cm2. Daje to przewagę w postaci skrócenia czasu zabiegu i jego bezbolesny przebieg zapewniając pacjentom większy komfort.